Sayfaici

Meet us at Farnborough International Airshow (FIA) 2018 - London, U.K.

Farnborough International Airshow, the largest industry event on the aerospace with attendance of more than 1,500 exhibitors from 52 countries, not only creates opportunities to meet industry leaders, suppliers and key global influencers around the world but also offers the very best value and experience for our business.

Cimtas Precision Machining will attend FIA on 16-22 July as an exhibitor for the first time and happy to host you at its Booth 2112 in Hall 2. You may also visit the official FIA 2018 web site for registration instructions.

We are looking forward to meeting you.

İngiltere'nin Londra Şehrinde Gerçekleşecek Olan Uluslarası Farnborough Havacılık (FIA) 2018 Fuarı'nda Buluşalım

52 ülkeden 1.500'den fazla ziyaretçisiyle, havacılık alanındaki en büyük etkinlik olan Farnborough International Airshow, endüstrinin liderlerini, tedarikçilerini ve dünya çapındaki önemli küresel önderleri buluşturmak için fırsatlar yarattığı gibi katılımcı firmalara da en iyi tanıtım deneyimini sunmaktadır.

Çimtaş Hassas İşleme 16-22 Temmuz tarihleri arasında Londra'da gerçekleşecek olan fuarda Hol 2’deki 2112 numaralı stand’ında ziyaretçilerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Kayıt işlemleri için resmi FIA 2018 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

farnbough_floorplaweb