Sayfa İci_3

We Continue to be the Preferred Partner for Our Customers

Since our establishment, we have aimed to provide customer satisfaction with sustainable value creation approach, as result of on-time delivery, fast response and transparent operation principles as well as to respond the demands of our customers with constructive manner.

As result of this understanding, we are proud to announce that we have received the prestigious    “ 2017 Overall Partnership” Award among the global supply chain of GE Power.

While every success brings new and challenging goals, this 2nd award from GE reinforces our belief in achieving our goals through discipline, motivation and teamwork.

We also thank our customers who believe in Çimtaş Precision Machining Team.

"Kuruluşumuzdan bu yana, zamanında teslimat, hızlı yanıt verme ve şeffaf süreç yönetimi ilkelerinin sonucu olan sürdürülebilir değer yaratma yaklaşımı sayesinde devamlı müşteri memnuniyeti sağlarken bir taraftan da müşterilerimizin taleplerini yapıcı bir şekilde karşılamayı hedefledik.

Bu anlayışın sonucu olarak, GE Power'ın global tedarik zinciri içerisinden prestijli "2017 Geniş Kapsamlı Ortaklık " ödülünü aldığımızı paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Her başarı beraberinde yeni ve zorlu hedefler getirirken GE'den aldığımız bu 2. ödül, disiplin, motivasyon ve takım çalışması ile hedeflerimize ulaşmaya olan inancımızı da pekiştirdi.

Bu vesile ile Çimtaş Hassas İşleme Takımı'na inanan müşterilerimize ayrıca teşekkür ederiz."

Asset 1@4x