oemapp_sikorsky_Sayfaici

Cimtas Precision Machining is Now Original Equipment Manufacturer (OEM) Approved by Sikorsky

Çimtaş Precision Machining has acquired OEM approval for its Fusion Welding and Penetrant Inspection processes from the world’s leading vertical lift platform manufacturer Sikorsky in January.

This Sikorsky certification is just the newest entry to Çimtaş Precision Machining’s constantly growing OEM approvals.

With these various OEM approvals and the 5 Nadcap approvals already in place, The company is increasing the services provided to its domestic and international customers in the power, oil, gas, and aerospace sectors with a wide variety of special processes in addition to its proven manufacturing and machining capabilities.

Çimtaş Hassas İşleme Artık Orjinal Ekipman Üreticisi Sikorsky Tarafından Onaylı

Çimtaş Hassas İşleme (CMC) Ergitme Kaynağı ve Penetran Muayenesi süreçleri için dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinden biri olan Sikorsky’den OEM onayı almayı başardı.
CMC’nin Sikorsky firmasından aldığı bu onaylar, bir süredir devam eden OEM onaylarının en yenileridir. Nadcap onaylı 5 özel süreci ve yeni OEM onayları ile Çimtaş Hassas İşleme, enerji, petrol, gaz ve havacılık sektörlerindeki yerli ve uluslararası müşterilerine imalat ve işleme kabiliyetlerinin yanı sıra geniş kapsamlı özel süreç becerileri ile sunduğu hizmetleri sürekli olarak arttırmaktadır.

Son olarak, Çimtaş Hassas İşleme, Ulusal Havacılık ve Savunma Yüklenicileri Onay Programı (Nadcap) kapsamında 2019 yılında aldığı Tahribatsız Muayene (NDT) ve Isıl İşlem sertifikalarını da 2021 yılına kadar başarılı bir denetimin ardından uzatmayı başarmıştır.